Loading...
Alüminyum Profil Ekstrüzyon Dizayn ve Kurulum2018-03-17T12:33:51+00:00

Alüminyum Profil Ekstrüzyon Tesisi, Dizayn ve Kurulumu

STR Grup Alüminyum Profil Ekstrüzyon tesis dizaynı ve kurulumunun haricinde alüminyum sektöründe üretimde kullanılan tesislerin kurulumlarında da hem danışmanlık hem de tesislerin satışı konusunda faaliyet göstermektedir, bu konular aşağıdaki gibidir:

1) Ekstrüzyon Presleri ve Hatları; firmamız Türkiye ve çevre ülkelerde şu ana kadar 40 profil hattı kurmuş bulunmaktayız. Bu üretim hatları belli güç aralıklarındadır. 600 ton’dan başlayarak 4000 ton’luk preslere kadar olan hatların kurumunda siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

2) Alüminum Biyet Dökümhane Sistemleri ve fırınları; firmamız Türkiye’de 2 adet komple dökümhane kurmuş bulunmaktayız. Dökümhanelerimiz tamamen otomatiktir. Hot Top sistemi ile döküm yapılmaktadır. İstenilen her çap’ta Hot Top sistemi üretilmektedir.

3) Alüminyum Kompozit Panel Üretim Hatları ve Levha Boya Hatları; STR Grup olarak geçen sene içerisinde bünyemize kattığımız Alüminyum Levha Temizleme, Boyama ve bu hatların devamında da Alüminyum Kompozit Panel üretim hatlarını üretmektedir. Kurulduğu yıldan günümüze kadar 50’den fazla hat üretmiş olan firmamız, Türkiye ve çevre ülkelerde 20’den fazla farklı hattını bulundurmaktadır.